Navigácia

Kastról granitový s pokrievkou 2,7l Viridi

Kód produktu: 779504


45.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

EAN 5903313429504

Kastról granitový s pokrievkou je hrniec, ktorý má telo je veľmi dobre vyvážené a pevné. Je vyrobený z tlakovo liateho hliníka. Vďaka tomu je ťažší ako klasické hliníkové hrnce a výborne vedie teplo. Z vonkajšej strany je pokrytá žiaruvzdornou silikónovou farbou. Je preto vhodný na vyprážanie a použitie pri vysokých teplotách a niekoľkohodinové dusenie jedál V hrnci je použitý povlak so žulovými časticami GREBLON C3 nemeckej značky WEILBURGER. Je trojvrstvový, veľmi tvrdý a vydrží 8000 oterových cyklov . To je 4-krát dlhšie ako neznačkové povlaky a nepriľnavý riad. Tento povrch umožňuje vyprážanie takmer bez tuku. Nepoužíva škodlivý prídavok kyseliny PFOA . V kastróli sa tak pripravia ľahko stráviteľné jedlá. Nepriľnavý povrch tiež znamená jednoduchšiu starostlivosť. Vďaka nemu sa ľahko zbavuje aj zaschnutých zvyškov, a to bez namáhavého drhnutia.

Parametre kastóla granitového Viridi

priemer 24 cm

priemer vykurovacieho telesa 18,5 cm

výška bez pokrievky 7,5 cm v

výška s pokrievkou 13,5 cm

Prečo kúpiť kastról granitový

Kastról majú skrutkovacie rukoväte, ktoré zostávajú chladné a majú jemný dotyk. Sú príjemné na dotyk, ochránia vás pred náhodným popálením a nešmýkajú sa ani v mokrých rukách. Samotná pokrievka je sklenená. Jeho okraj je zakončený silikónom, ktorý chráni okraj pred odštiepením a zaisťuje pevné priľnutie k okraju. A čo viac, má tiež zabudovaný šikovný a diskrétny systém odvodu pár. Kastról je možné používať na akomkoľvek type sporáka. Na to využíva feromagnetické indukčné dno s hrúbkou 4,5 mm. Rýchlo absorbuje teplo, takže zaručuje energeticky úsporné vyprážanie a dusenie jedla. S takýmto dnom sa tiež dlhšie udržuje teplota jedál. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK