Navigácia

Klára sada smaltovaných hrncov 8 dielna so vzorom Ibištek

Kód produktu: 3834751


89.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

Indukcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec Umývačka riadu Umývačka riadu

Druh smaltované

Indukcia áno

EAN 5904252334751

Typ bez panvice

Počet dielov 8

Kategória Hrnce a sady hrncov

Sada smaltovaných hrncov Klára so sklenenými pokrievkami sa vyznačuje jemnou líniou s romantickým vzorom. Vďaka skleneným pokrievkam vidieť čo sa deje vo vnútri. Smaltované hrnce sú bezpečné pre alergikov, pretože smalt má sklovitý povlak. Smlat je veľmi hladký, takže zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií. Je tesný a chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Povrch smaltovaných nádob je odolný voči kyselinám a nereaguje na živiny a neabsorbuje pachy.

Parametre sady hrncov Klára so vzorom Ibištek

1 x hrniec s pokrievkou 16 cm, objem - 1,8 l,

1 x hrniec s pokrievkou 18 cm, objem - 2,4 l

1 x hrniec s pokrievkou 20 cm, objem - 3,3 l

1 x hrniec s kryt 22 cm, objem - 4,8 l

Prečo si kúpiť sada hrncov Klára so vzorom Ibištek 

Smaltované hrnce Klára umožnia chutné a zdravé varenie aj pre alergikov a skladovanie kyslých a korenených jedál v chladničke. Do kuchyne vnesú nádych klasiky v modernom vydaní. Vďaka smaltovanému povlrch sú hrnce veľmi hygienické. Neobsahujú nikel, takže sú bezpečné pre alergikov . Sú odolné a odolné proti korózii . Sú vhodné pre všetky typy sporákov. Nereagujú s kyselinami alebo inými živinami, takže v nich môžete bezpečne variť a skladovať všetky druhy potravín. Vďaka špeciálnemu dizajnu rovnomerne odvádzajú teplo, čím znižujú riziko popálenia. Ľahko sa udržiavajú čisté, vhodné do umývačky riadu a bez problémov ich vyčistíte pomocou prírodných látok, ako je kyselina citrónová, ocot alebo sóda. Vďaka tvarovkám z nehrdzavejúcej ocele neprichádzajú rany do styku s vodou, čo zvyšuje odolnosť proti korózii . Vďaka ventilovaným skleneným vekom vždy vidíte, čo sa deje vo vnútri a para sa nerozvarí .

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP