SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    35.00 € s DPH

    Doba dodania: 2 až 3 týždne

    Materiál: bukové drevo / sklo

    Farba dreva: prírodná

    Farba čiapky: strieborná

    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku

    Rozmer: 30x19x25 cm

    Počet korenín: 18 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, nové korenie, majorán, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, sladká paprika, oregano, pečené kurča, petržlen, kôpor, sušená zelenina, zázvor, rasca, tymián

    Prečo to kúpiť: Praktická elegantná drevená dvojúrovňová polička s 18 druhmi korenia. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenia v slovenskom jazyku  zrýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní.  Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

     

     

     

     

    EAN 5901832920533


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM