0 ks 0.00 €

    Zvoľte menu:

    +421 905 854 816

    shop@pekna-domacnost.sk

    Koreničky s korením + stojan s príslušenstvom 16D hnedý

    Kód produktu: 98281

    00

    (0 hodnotení)


    36.00 € s DPH

    Tento tovar máme skladom

    EAN 5904006098281

    Materiál: bukové drevo /sklo 

    Farba dreva: hnedá

    Farba čiapky: strieborná

    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku

    Rozmer: 21x28 cm

    Počet korenín: 16 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, sladká paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, oregano, pečené kurča, petržlen, kôpor, sušená zelenina, zázvor

    Prečo to kúpiť: Okrúhly rotačný dvojúrovňový stojan so 16 druhmi korenia a príslušenstvom k tomu  - vareška, obracačka,vidlička. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenia urýchľuje a uľahčuje prácu pri ich používaní. Koreničky sú pevne uzavreté čo zaručuje, že koreniny nestrácajú chuť ani vôňu. Stojan je možné umiestniť ľubovoľne v priestoroch kuchyne. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

     

     

     

     


    Loading

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU