SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    31.50 € s DPH

    Doba dodania: 2 až 3 týždne

    Koreničky s korením na drevenom stojane 12 dielov prírodnej farby Flipper praktická súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a má užitočné a jednoduché použitie. Je možné ju zavesiť na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult.  Šikovné sklenené koreničky s názvom v slovenskom jazyku urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní.

    Parametre koreničiek s korením na drevenom stojane 12 dielov prírodnej farby Flipper

    Materiál: bukové drevo /sklo

    Farba dreva: prírodná

    Farba čiapky: strieborná

    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku

    Rozmer: výška 28 cm, šírka 15 cm, dĺžka je 17,5 cm, výška koreničky 8,5 cm, priemer dna koreničky 4 cm

    Počet korenín: 12 - soľ, čierne korenie, kari korenie, pálivá paprika, sladká paprika, majoránka, vegeta, nové korenie, bazalka, provensálske korenie, oregano, pečené kurča

    Prečo to kúpiť:

    Koreničky s korením na drevenom stojane 12 dielov prírodnej farby Flipper osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením.  K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

    EAN 5901832927228


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM