SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    48.00 € s DPH

    Doba dodania: 2 až 3 týždne

    Materiál: bukové drevo / sklo 

    Farba dreva: prírodná

    Farba čiapky: strieborná

    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku

    Rozmer: 39x19x25 cm

    Počet korenín: 24 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, nové korenie, majorán, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, sladká paprika, oregano, pečené kurča, petržlen, kôpor, sušená zelenina, grilovacie korenie, zázvor, rasca, tymián, chilli, bylinkové maslo, kyselina citrónová, horčica, cesnaková soľ.

    Prečo to kúpiť: Praktická trojúrovňová polica s 24 druhmi korenia. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov.  Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenia  zrýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. Poličku je možné zavesiť na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    EAN 5901832922407


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM