Navigácia

Koreničky vo Vašej kuchyni

Kuchyňa nie je len o hrncoch, tanieroch a naberačkách... Kuchyňu dotvárajú aj obyčajné koreničky a každá Pekná Domácnosť musí byť nimi zariadená.

   

 Prečo používať koreničky

Bez korenia si jedlo nevieme predstaviť. Dodá mu dokonalú chuť a vôňu, ktorým nedokážeme odolať. Aby sa mu to podarilo, musí byť čerstvé. A tu prichádzajú na scénu koreničky, v ktorých si každé korenie, soľ aj sušené bylinky uchovajú neodolateľnú chuť a arómu. Navyše dokážu v kuchyni vytvoriť krásny a praktický doplnok, ktorý je vždy po ruke, keď si budete chcieť pokrm ešte doladiť.

  

Typy na odloženie koreničiek

Pre koreniny, ktoré v kuchyni využívame by sme mali nájsť vhodné miesto. Uchovávať ich len v pôvodných obaloch nie je úplne najlepšie. V prvom rade môžu koreniny stratiť svoju kvalitu, okrem toho to nevyzerá veľmi dobre. Najlepšie, je kúpiť si koreničky spoločne so stojanom, ktorý budete mať vždy po ruke. Takéto stojany naplnené koreničkami a korením nájdete aj u nás...

 

  1. Organizéry na koreničky

Ak chcete mať usporiadané koreničky a ušetriť miesto v kuchyni, tak organizéry splnia vaše očakávania. Organizér vnesie prehľadnosť, poriadok a uľahčí kuchynské činnosti spojené s používaním korenín.

Je možné si vybrať z troch veľkostí, čo umožní vhodne uložiť 5, 10 alebo 15 korenín na jedno miesto. Moderná, funkčná a elegantná forma umožňuje umiestniť organizér na kuchynskú linku, do skrinky alebo zásuvky.

Všetky organizéry sa vyznačujú stabilným stojanom, vyrobeným z bukového dreva a špeciálnymi nádobkami, ktoré sa vďaka dokonale zvolenému priemeru otvoru v stojane ľahko vyberajú. Nápis s názvom korenia na uzávere a priehľadná sklenená dóza umožňujú bezproblémovú identifikáciu hľadaného korenia.

 

Organizéry na koreničky nájdete tu:     https://pekna-domacnost.sk/korenicky-organizery

 

  1. Koreničky na poličke

Koreničky na poličkách je jedinečný produkt pre každého nadšenca kulinárskehoumenia. Ide o prvotriedny kuchynský doplnok vyrobený z najkvalitnejších materiálov.

Polička je vyrobená zo silného bukového dreva. Drevo bolo špeciálne upravenéprocesom naparovania tak, aby bolo ešte trvácnejšie a odolnejšie voči vysokým teplotám a vlhkosti v kuchyni. Drevená polička je navyše dodatočne chránená a ozdobená ekologickým lakom.

Koreničky sú označené názvom korenín, na ktoré sú určené. To značne uľahčuje ich rozlišovanie, tak aby nedochádzalo k ich zámenám.

 

Koreničky na poličke nájdete tu:   https://pekna-domacnost.sk/korenicky-na-policke

 

  1. Rotačné stojany na koreničky

Rotačné stojany sú praktickým doplnkom domácnosti, ktorý ozdobí každú kuchynskú dosku. Mimoriadne skladné a funkčné, vyrobené z najkvalitnejších certifikovaných materiálov, vďaka čomu nielen trvácne a odolné, ale aj vkusné a estetické. Všetky nádoby sú vyrobené tak, aby sa držali čo najbezpečnejšie.

Názvy korenín sú uvedené na viečkach. To značne uľahčuje ich rozlišovanie. Koreničky sú v stojane umiestnené pod špeciálnym uhlom, aby sa dali rýchlo vytiahnuť. Okrem toho, toto usporiadanie nádob zabraňuje rozsypaniu korenia.

 

Rotačná stojany na koreničky nájdete tu: https://pekna-domacnost.sk/korenicky-rotacne

 

Na záver naše praktické tipy

Okrem toho, že je dôležité v čom skladujeme koreniny, je dôležité aj to, na akom mieste ich máme. Hlavné je, aby neboli vystavované vlhkosti a nadmernému teplu. V druhom rade je najlepšie ich umiestniť tam, kde ich budeme najviac potrebovať tak, aby boli vždy po ruke.

Samozrejme chceme, aby sa zachovala ich kvalita čo najdlhšie, preto pri každom používaní ich nenechávajte otvorené na kuchynskej doske, pretože budú vystavované vlhku a teplu.

 

Okoreňte si život s našimi koreničkami, ktoré nájdete na tomto linku: https://pekna-domacnost.sk/korenicky-s-korenim

 

Každý stojan na koreničky má svoje výhody a je len na vás, ktorý bude do vašej kuchyne najužitočnejší.


Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK