Navigácia

Kôš na bioodpad zelený 4,5l BINI

Kód produktu: 9478


6.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh na bioodpad

EAN 5903456119478

Kôš na bioodpad zelený 4,5l BINI je určený pre ľudí, ktorí oceňujú trendy a zároveň dizajnové a ekologické riešenia. Na veku je umiestnený držiak na pachový filter, takže je možné ho umiestniť priamo na kuchynskú linku. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálny na použitie ako nádoba na peelingy, kávovú usadeninu. Je to alternatívne riešenie k veľkému kontajneru BINI. Zaoblené okraje nádoby uľahčujú jej čistenie, vďaka čomu nebude nutné používať jednorazové vrecká. Súčasťou koša je aj pachový filter.

Parametre koša na bioodpad

objem 4,5 litrov

dĺžka 24,5 cm

šírka 13,5 cm

výška 19 cm

farba zelená

Prečo kúpiť kôš na bioodpad

Kôš je vďaka svojim malým rozmerom ideálny na použitie ako nádoba na drobný kuchynský bio odpad. Je to alternatívne riešenie k veľkému kontajneru BINI. Zaoblené okraje uľahčujú jeho čistenie. Pri jeho používaní nie je potrebné používať jednorázové sáčky. Mini kôš je zároveň na otváranie vybavený "klikacím" systémom. Po otvorení sa veko koša zastaví.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP