Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 20 l s pokrievkou PREMIO ALTO

Kód produktu: 777315

00

(0 hodnotení)


49.00 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558767315

Nerezový hrniec 20 l s pokrievkou PREMIO ALTO zo série Attractive line s moderným, lesklým jednoduchým dizajnom a jednoduchým použitím svojim objemom umožňuje pripraviť jedlo pre mnoho ľudí alebo zaručiť hladký servis aj zákazníkom gastronomických priestorov. je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje dlhú žívotnosť a odolnosť proti poškodeniu, korózii a deformácii. Oceľ je navyše ergonomická, rýchlo sa zahrieva a udržuje teplo, takže obsah rýchlejšie vrie, je zdravotne nezávadná a nereaguje s jedlom. Dokonale hladký povrch zabraňuje spáleniu, pripáleniu a prilepeniu výrobkov. Ľahko sa udržiava a je vhodný pre použitie na keramických, plynových, indukčných aj elektrických sporákoch. 

Parametre nerezového hrnca 20 l s pokrievkou PREMIO ALTO:

objem: 20 litrov

priemer dna: 29,5cm

výška 36,5cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 20 l s pokrievkou PREMIO ALTO:

Nerezový hrniec 20 l s pokrievkou PREMIO ALTO zo série Attractive line s moderným, lesklým jednoduchým dizajnom a jednoduchým použitím svojim objemom umožňuje pripraviť jedlo pre mnoho ľudí alebo zaručiť hladký servis aj zákazníkom gastronomických priestorov. Vyrobený je z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Má päťvrstvové akutermické dno a obsahuje hliníkový disk, ktorý zabezpečuje jeho rýchle a rovnomerné zohrievanie a dlhšie udržanie teploty pripravených jedál. Znamená to úsporu energií potrebných počas varenia bez ovplyvnenia chuti a vône jedla a ich bohatosti vitamínov a iných cenných mikroživín. Pokrievka je tiež z nehrdzavejúcej ocele s otvormi na odparovanie. Vo vnútri hrnca je aj vyznačená odmerka. Celková konštrukcia je mimoriadne odolná a tým sa zabraňuje deformácii hrnca pod vplyvom vysokej teploty. Ľahko sa udržiava a je vhodný pre použitie na keramických, plynových, indukčných aj elektrických sporákoch.

 

 

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK