Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 4,1 l so sklenenou pokrievkou a sitkom na špargľu City

Kód produktu: 500981

00

(0 hodnotení)


24.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Pec

EAN 4001856000981

Nerezový hrniec 4,1 l so sklenenou pokrievkou a sitkom na špargľu City je mimoriadne funkčným prvkom kuchynského vybavenia. Tenký hrniec so sitom a vekom je ideálny na varenie rôznych druhov zeleniny a iných potravín, nielen špargle počas celého roka. Vďaka štíhlemu dizajnu a sitku zahrnutému v súprave uvaríte špargľu vo vzpriamenej polohe pohodlne od typu a hrúbky špargle po niekoľkých minútach varenia. Vysoký hrniec môže byť použitý mnohými spôsobmi, ako špargľový hrniec, cestovinový hrniec, hrniec alebo ako parník počas celého roka. Vďaka feromagnetickému dnu je vhodný na všetky varné zariadenia vrátane indukcie a aj do umývačky riadu.

 

Parametre nerezového hrnca 4,1 l so sklenenou pokrievkou a sitkom na špargľu City:

objem: 4,1 litra

priemer: 16 cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 4,1 l so sklenenou pokrievkou a sitkom na špargľu City:

Nerezový hrniec 4,1 so sklenenou pokrievkou a sitkom na špargľu je vyrobený z kvalitnej a hygienicky nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej sa bude roky používať v každej kuchyni. Oceľ najvyššej kvality je odolná voči vysokým teplotám a nedeformuje sa. Veko je vyrobené z tepelne odolného skla. Vďaka transparentnosti môžete kontrolovať proces varenia bez zbytočného zdvíhania. Je vybavený kovovým ráfikom a dokonale sa prilepí na hrniec, čo mu umožňuje udržiavať dostatok tepla pri varení bez zbytočnej straty horúcej pary počas varenia. Prebytočná para sa vypustí špeciálnym vetracím otvorom na veku. Veko má pohodlnú rukoväť, vďaka ktorej ju môžeme pohodlne vybrať z hrnca kedykoľvek počas varenia. Rukoväte sú profilované vo forme polkruhu, vďaka čomu hrniec vyzerá veľmi štýlovo a elegantne. Je vhodný na všetky varné zariadenia vrátane indukcie a aj do umývačky riadu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK