Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 50 l Gastro

Kód produktu: 759976

00

(0 hodnotení)


115.00 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Doprava zadarmo

Umývačka riadu Pec

EAN 5907558759976

Nerezový hrniec 50 l Gastro je klasický a univerzálny gastronomický hrniec. Tento hrniec je nepostrádateľným v každom stravovacom zariadení, jedálňach alebo veľkej domácnosti. Primárne je určený na varenie a dusenie jedál. Hrniec je vybavený pevnými oceľovými rukoväťami, ktoré zaručia pevné uchopenie pri prenášaní, a vekom s rukoväťou. Vhodný na všetky typy sporákov, vrátane indukcie a aj do umývačky riadu.

Parametre nerezového hrnca 50 l Gastro:

objem: 50 litrov

priemer: 40 cm

výška: 46 cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 50 l Gastro:

Nerezový hrniec 50 l Gastro spĺňajúci vysoké nároky na tepelnú, mechanickú a chemickú odolnosť je klasický a univerzálny gastronomický hrniec. Tento hrniec je nepostrádateľným v každom stravovacom zariadení, jedálňach alebo veľkej domácnosti. Primárne je určený na varenie a dusenie jedál. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele INOX, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti poškodeniu, korózii a deformácii. Oceľ je navyše ergonomická rýchlo sa zahrieva a udržuje teplo, takže obsah rýchlejšie vrie a je zdravotne nezávadná a nereaguje s jedlom. Hrniec je vybavený pevnými oceľovými rukoväťami, ktoré zaručia pevné uchopenie pri prenášaní, a vekom s rukoväťou. Vhodný na všetky typy sporákov, vrátane indukcie a aj do umývačky riadu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK