Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 6,5 l so sklenenou pokrievkou

Kód produktu: 756319

00

(0 hodnotení)


20.00 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Umývačka riadu Pec

EAN 5900672756319

Nerezový hrniec 6,5 l so sklenenou pokrievkou je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti poškodeniu, korózii a deformácii. Oceľ je navyše ergonomická rýchlo sa zahrieva a udržuje teplo, takže obsah rýchlejšie vrie a je zdravotne nezávadná a nereaguje s jedlom. Dokonale hladký povrch zabraňuje spáleniu, pripáleniu a prilepeniu výrobkov. Udržiavať hrniec čistý nie je žiadny problém. Hrniec je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčného.

Parametre nerezového hrnca 6,5 l so sklenenou pokrievkou:

objem: 6,5 litrov

priemer: 22 cm

výška: 18 cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 6,5 l so sklenenou pokrievkou:

Nerezový hrniec 6,5 l so sklenenou pokrievkou je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti poškodeniu, korózii a deformácii. Oceľ je navyše ergonomická rýchlo sa zahrieva a udržuje teplo, takže obsah rýchlejšie vrie a je zdravotne nezávadná a nereaguje s jedlom. Dokonale hladký povrch zabraňuje spáleniu, pripáleniu a prilepeniu výrobkov. Udržiavať hrniec čistý nie je žiadny problém. Hrniec je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčného. Hrniec Stock Pot je vybavený skleneným vekom s prieduchom, ktorý optimalizuje a urýchľuje proces varenia. Má veľké, pevné, nitované rukoväte, ktoré sa nezohrievajú a umožňujú ho ľahko prenášať aj s obsahom. To zvyšuje bezpečnosť jeho používania. Navyše vonkajšia strana hrnca je zdobená tromi saténovými pruhmi. Hrniec je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčného.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK