Navigácia

Nôž šéfkuchára Silva Starke 34cm

Kód produktu: 775282

4.780

(80 hodnotení)

Recenzie

15.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh na mäso

EAN 5907558755282

Nôž šéfkuchára Silva umožní ľahko narezať potraviny rôzneho charakteru. Má prestížny dizajn. Čepeľ je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je zlatinou chrómu, molybdénu, vanádia a ľahko sa udržuje a má vysoký faktor tvrdosti, ktorý spomaľuje proces otupenia a zároveň bráni rozvoju nebezpečných mikroorganizmov a baktérií. 

Parametre noža šéfkuchára Silva

celková dĺžka 34cm

šírka 4,5 cm 

Prečo kúpiť nôž šéfkuchara Silva

Nerezový kuchársky nôž je nepostrádateľným pomocníkom každej kuchárky a gazdinky (najmä pri príprave večere pre celú rodinu). Jeho krásny, klasický dizajn vďaka tomu tento model vyzerá skvele ako v bloku nožov, tak aj na magnetickom prúžku. S jeho každodenným používaním ľahko nakrájate surovú slaninu, morčacie rezne, papriku, cuketu, cibuľu, brokolicu a mnoho ďalších výživných ingrediencií v domácich jedlách. Rukoväť noža je vyrobená z exotického dreva Pakka. Je to druh materiálu, ktorý bol vytvorený kombináciou niekoľkých rôznych druhov dreva, vďaka čomu vyzerá veľmi elegantne, originálne a chráneni pred prenikaním vlhkosti z dlane. 

 

 

 

 

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP