Navigácia

Obedová súprava pre 6 osôb 24 dielov Maria Paula Nova Ecru Pure

Kód produktu: 3820740


339.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

EAN 5907508120740

Obedová súprava pre 6 osôb 24 dielov Maria Paula Nova Ecru Pure sa vyznačuje svojim ušľachtilým, krásnym porcelánom s mimoriadne teplým, krémovým odtieňom a jemným vzorom, ktorý bude ozdobou každého stolovania. Ide o spojenie jemného krémového porcelánu s platinovým zdobením v podobe čiar a bodiek. Drobné, precízne vyrobené prvky dekorácie dodávajú riadu jemnosť a jemnú eleganciu. Súprava MariaPaula Nova Ecru Pure je zabalená vo farebnej kartónovej škatuli. Kolekcia je ideálna ako elegantný darček.

Parametre obedovej súpravy Maria Paula Nova Ecru Pure

6 x plytký tanier 26 cm

6 x dezertný tanier 20 cm

6 x hlboký tanier 23 cm

1 x šalátová misa 25 cm

1 x šalátová misa 19 cm

1 x servírovací tanier 24 cm

1 x servírovací tanier 31 cm

1 x omáčnik 350 ml 1 x polievková misa 2,5 litra

Prečo kúpiť obedovú súpravu Mária Paula Nova Ecru Pure

Obedová súprava, ktorá je navrhnutá a vytvorená s dôrazom na každý detail. Vyniká svojou eleganciou. Kolekcia dokonale zapadá do najnovších módnych trendov a zároveň je spojená s nadčasovým luxusom. Jednotlivé časti obedovej súpravy je možné umývať v umývačke riadu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK