Navigácia

Obedová súprava Sign Gold pre 6 osôb 23 dielov New Bona China

Kód produktu: SG-O6-23


235.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

EAN 5904405111918

Obedová súprava SIGN GOLD je vyrobená z klasického nadčasového kvalitného porcelánu. Jemná a jedinečná porcelánová súprava je kombináciou klasického tvaru s moderným, ľahkým a jemným vzorom v odtieni zlata. Jemné a nepravidelné bodky po okrajoch jednotlivých tanierov a dielov súpravy dodávajú šarm a podmanivý glamour charakter. Žiara zlata spolu s jemnou, krémovou ecru farbou porcelánu vytvárajú dokonalú kompozíciu - porcelán odhaľuje zlato a zlato porcelán rozžiari.

Parametre obedovej súpravy Sign Gold pre 6 osôb 23 dielov

6 ks dezertný tanier priemer 19 cm

6 ks hlboký tanier priemer 22 cm

6 ks plytký tanier priemer 26 cm

1 ks polievková misa s vekom objem 2,6 litra

1 ks nádobka na omáčky objem 0,34 litra

1 ks tanierik pod omáčkovník

1 ks miska na šaláty rozmer 23 cm

1 ks miska na šaláty rozmer 18 cm

Prečo kúpiť obedovú súpravu Sign Gold pre 6 osôb 23 dielov

Obedová súprava je svojim dizajnom veľmi zaujímavá pričom je určená na každodenné, ale aj slávnostné použitie. Téma Gold New Bona China je preto voľbou, ktorá zapadne na každý stôl a zároveň dodá auru modernej elegancie a extravagancie. Vhodný tip na darček, zabalené v elegantnej darčekovej krabici.

New Bone China je vzácny typ porcelánu, občas označovaný ako mäkký porcelán. Charakteristická pre tento typ materiálu je krémovo - biela farba. Vyznačuje sa ľahkosťou, elegantnou lesklosťou a pevnosťou a odolnosťou zároveň. Ide o veľmi výnimočný materiál.

Neodporúča sa jej používanie v mikrovlnnej rúre ani umývačke riadu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK