Navigácia

Odšťavovač na citrón

Kód produktu: 750520

4.50 €4.05 € s DPH

Ušetríte 0.45 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 590755877052

Odšťavovač na krájaný citrón vám pomôže udržať si každodenný rituál ako si s ľahkosťou pripraviť pohár vody s prídavkom čerstvého citróna alebo vylisovanej šťavy a tým si udržať povedomie o zdravom životnom štýle a túžbe po zachovaní zdravých stravovacích návykov.

Parametre odšťavovača

Výška 2,7 cm

Dĺžka 15,4 cm

Šírka 8,2 cm

Materiál nehrdzavejúca oceľ

Farba strieborná

Vzor lesklý

Prečo kúpiť odšťavovač

Odšťavovač na krájaný citrón je praktický a jedinečný pomocník v každej domácnosti. Je vyrobený s náležitou starostlivosťou výlučne z lesklej a odolnej nehrdzavejúcej ocele na malé citrusové plátky a kyselina obsiahnutá v citrusových plodoch ju nepoškodí. Odšťavovač uľahčí získanie čerstvej šťavy z citrusových plodov a profilovaný tvar výlevky, ktorá je umiestnená na závese konštrukcie umožní okamžité nalievanie výslednej šťavy do šálky alebo koláča. Použitie si vyžaduje malé množstvo sily. Presné vytláčanie šťavy bez väčšieho neporiadku a bez zapojenia iných kuchynských doplnkov šetrí čas. Dobré sa hodí do ruky. Veľkosť je prispôsobená rôznym citrusom, napr. mandarínkam a menším druhom pomarančov.

Ďalšie informácie: odporúča sa pre dlhšiu životnosť výrobku ručné umývanie.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK