Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Panvica 28cm Piccante Granit

Kód produktu: 779252

00

(0 hodnotení)


31.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5903313429252

Panvica Piccante Granit sa vyznačuje svojou výrobou, pri ktorej neboli použité žiadne toxické látky. Vyznačuje sa vyššou pevnosťou a to vďaka za tepla kovanému hliníkovému telu. Nelepivé vlastnosti panvice zaručuje 3-vrstvový tvrdý povlak s granitovými časticami . Panvica používa technológiu poťahovania GREBLON® C3 nemeckej značky Weilburger, čo znamená, že znesie až 8 000 obrusných cyklov, čo je 4-krát viac ako u klasických panvíc s nepriľnavým povrchom. Indukčný kotúč zabudovaný do spodnej časti s hrúbkou 3 mm umožňuje veľmi rýchle a rovnomerné zahriatie produktu. Bakelitová rúčka panvice sa nezahrieva a je pokrytá protišmykovým mäkkým silikónovým povlakom. Vhodná je pre všetky typy sporákov, vrátane indukčných.

Parametre panvice Piccante Granit priemer 28 cm

celková dĺžka 48,5 cm

výška 5,5 cm

Prečo si kúpiť panvicu Piccante Granit:

Žulová panvica Piccante má jeden z najtvrdších 3-vrstvových nepriľnavých povlakov na svete. Vyprážané na jej si vyžaduje len minimálne množstvo tuku čo znamená, že pripravené jedlo je ľahšie stráviteľné a zdravšie. Zároveň je aj energeticky úsporná. Rukoväť sa nezahrieva a chráni pred popáleninami . Má tiež protišmykové vlastnosti a je príjemná na dotyk. Dizajn inšpirovaný eleganciou žuly vyzerá moderne. Je to tiež skvelý nápad na praktický darček.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK