SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    25.50 € s DPH

    Doba dodania: do 48 hod.

    Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

    Umývačka riadu Pec

    Panvica granitová Konighoffer Fegato 24 cm – aluminiová panvica s nenahrievajúcimi sa rukoväťami soft touch.

    Prečo kúpiť panvicu Fegato: Panvica granitová Konighoffer Fegato 24 cm je ideálná pre Vás alebo pre Vašich blízkych ako dar.

    Nádoby Fegato majú trojvrstvový povrch Greblon® C3 Granite.

    Povrch sa skladá z podkladovej vrstvy, ktorá zabezpečuje maximálnu odolnosť na otery – 4 hviezdičky – 8000 cyklov, keramickej vrstvy, ktorá zabezpečuje tuhosť povrchu s najlepšími nepripaľujúcimi vlastnosťami s čiastočkami granitu (5 hviezdičiek). To nie je iba zárukou trvanlivosti a odolnostii, ale aj jednoduchého udržiavania v čistosti, nič sa nepripaľuje a nelepí na povrch.

    Jedlá tak sú zdravšie a chutnejšie. Suroviny, z ktorých sú vyrobené jednotlive vrstvy sú zbavené uvoľňovania sa teflónu (PFOA Free), čo znamená že panvica je určený na prípravu potravín, nemá žiaden vplyv na zmeny ich chutí, vône a vlastnosti. Aluminium sa rýchle nahrieva. Dokúpte si sklenenú pokrievku Fegato (sklenená s nerezovou obručou a ventilom), ktorá uzatvára obeh horúceho vzduchu, čo optimalizuje varenie. Rýchlejšie pripravíte obľúbené jedlá.

    Rovnako máte plný komfort výberu druhu kuchynského sporáku, lebo výrobok je vhodný na plynové variče, elektrické, keramické a aj indukčné.

    Panvica Fegato jmá navyše štýlový vzhľad. Je to zásluhou novodobého dizajnérstva (granitový povrch a imitácia jaseňového dreva). Držiak pokrievky je predĺžený a zakrivený.

    Rovnako sú aj rukoväte panvice vyrobené z plastového nenahrievajúceho sa materiálu so silikonovým povrchom soft touch. Je príjemný na dotyk a znižuje riziko popálenia sa.

    Rozmery panvice:

    Priemer panvice : 24 cm

    Priemer spodnej časti panvice: 16 cm

    Výška: 10 cm

    Celková šírka: 44,5 cm (vrátane rukovätí)

    Pozrite si video:

     

    https://youtu.be/yNVqT4NN5BE

    EAN 5907558795011


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM