Navigácia

Panvica grilovacia obojstranná DOPPIO MARBLE

Kód produktu: 773969


75.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

EAN 5903313433969

Obojstranná grilovacia panvica Doppio Marble sa vyznačuje veľmi dobrou kvalitou a odolnosťou vďaka konštrukcii s telom z dvojitého tlakovo liateho hliníka. Plocha na vyprážanie sa rovnomerne zahrieva a panvica je dokonale vyvážená. Ingrediencie, ktoré sa nej pripravujú, budú dobre chránené proti prilepeniu. keďže má 3-vrstvový nepriľnavý mramorový povlak s označením PFOA Free. Uzamykateľná konštrukcia granitovej panvice Doppio ochráni varič pred prskajúcim tukom a mäso sa otočí jedným plynulým pohybom. (bez kuchynskej stierky). Vďaka indukčnému dnu na oboch stranách je tiež možnosť ju používať na akomkoľvek sporáku, vrátane indukčného.

Parametre panvice grilovacej obojstrannej

výška 7,5 cm

dĺžka 44 cm

šírka 32 cm

priemer vykurovacieho poľa 18,5 cm

Prečo kúpiť panvicu grilovaciu

Panvica umožňuje prípravu jedál s malým množstvom tuku. Dva druhy povrchu na vyprážanie, teda voštinový a reliéfny ako grilovací rošt, pomôže vytvárať chutné pokrmy každý deň a nahradí dve rôzne panvice. Vydrží tiež viac cyklov odierania ako bežné nepriľnavé panvice. Olej sa na panvici rovnomerne rozloží a ušetrí tak energiu a čas pri vyprážaní. Model sa vyznačuje aj pohodlnosťou nosenia a tesným uzatváraním vďaka bakelitovým rukovätiam so silnými magnetmi a utesnením spojenia tiel. Diskrétne umiestnený prieduch je zodpovedný za reguláciu pary vo vnútri uzavretej panvice. Okolo celej panvice sa nachádza silikónové tesnenie.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK