Navigácia

Pohár sklenený 220ml SELENA

Kód produktu: 3839451

4.544

(44 hodnotení)

Recenzie

1.80 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5906948739451

Pohár je vyrobený z kvalitného skla. Rafinovaný vintage vzor mu dodáva jedinečné čaro. Je odolný voči poškodeniu, čo zaručuje dlhodobé používanie. Vďaka svojej všestrannosti je ideálny pre rôzne situácie - od každodenných stretnutí pri stole až po elegantné večierky a oslavy. Je tiež dekoratívnym prvkom, ktorý dodá štýl a eleganciu každému stolovaniu. Pohár sa ľahko udržiava v čistote - môže sa umývať v umývačke riadu.

Parametre pohára

objem 220 ml

výška 8,3 cm

priemer 7,5 cm

Prečo kúpiť pohár sklenený

Kolekcia pohárov,ktorá je inšpirovaná vintage štýlom a zdobená rafinovanými retro vzormi. Séria Starla zaujme nielen svojim luxusným charakterom, ale aj jedinečným dizajnom, ktorý obohatí každý zážitok pri pití vašich obľúbených nápojov. Vyrobená je z odolného skla, dokonale spája estetiku s funkčnosťou.

https://obchody.heureka.sk/pekna-domacnost-sk/recenze/

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP