Navigácia

Poháre s dvojitou stenou sada 2 ks SFERICO

Kód produktu: 557961

00

(0 hodnotení)

17.90 €15.75 € s DPH

Ušetríte 2.15 € (-12%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5901638727961

Poháre s dvojitou stenou 300 ml sada 2 ks SFERICO sú vyrobené z najkvalitnejšieho borosilikátového skla. Vďaka dvojitým stenám poháre nielen dlhšie udržia správnu teplotu nápoja, ale zároveň chránia pred popálením.

Parametre pohárov s dvojitou stenou SFERICO

objem 300 ml

Prečo kúpiť poháre s dvojitou stenou SFERICO

Pohár s dvojitou stenou je skvelým doplnkom pre prípravu obľúbených kávových nápojov. Termo poháre majú dvojitú stenu vďaka ktorej sa vytvára vákuum, ktoré dokáže dlho udržať ideálnu teplotu a neprenáša teplo ani chlad na vonkajšiu časť. Poháre vďaka termoizolačným vlastnostiam tak zostávajú aj pri použití horúceho nápoja chladné a nepália. V prípade studených nápojov zase nedochádza k roseniu vonkajšiej steny pohárov, nápoj sa tak rýchlo neoteplí a ľad neroztopí. Ďalšou výhodou je vizuálny efekt, pretože nápoje vyzerajú v pohári mimoriadne esteticky. Poháre majú ergonomický tvar, ktorý zabraňuje vykĺznutiu z ruky. Set obsahuje 2ks pohárov. Nie sú vhodné do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK