Navigácia

Pokrievka do mikrovlnky

Kód produktu: 68096


1.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5701922312107

Pokrievka zabraňuje vysychaniu jedla pri varení v mikrovlnnej rúre a zabraňuje jeho zafarbeniu. Priesvitné veko umožní prezerať obsah bez odstránenia veka a rukovä zasa umožní ľahko odstrániť kryt.

Parametre pokrievky do mikrovlnky

dĺžka 24, cm

šírka 24,5 cm

výška 11 cm

Prečo kúpiť pokrievku do mikrovlnky

Pokrievka do mikrovlnnej rúry je síce nenápadná, ale veľmi užitočná a plní niekoľko funkcií. Najskôr chráni vnútro zariadenia pred znečistením. Po zakrytí misky na steny mikrovlnnej rúry nestrekne tuk, ktorý sa ťažko umýva, ale zostane uprostred ľahko čistiteľnej pokrievky. Po druhé zlepšuje chuťové vlastnosti jedál, umožňuje lepšiu cirkuláciu zohriateho vzduchu a zabraňuje vysušeniu potravín. Vďaka tomu sa pokrmy zahrievajú rovnomerne, vďaka čomu sú šťavnaté, aromatickejšie a jednoducho chutnejšie. A po tretie, počas jedla vonku pomáha chrániť jedlo pred nežiadúcim hmyzom, ale aj pred vysušením.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK