Navigácia

Prenosné WC s rúčkou a klapkou

Kód produktu: 2-1305

21.90 €19.71 € s DPH

Ušetríte 2.19 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5901098130509

Prenosné WC s rúčkou a klapkou v podobe jednoduchého, priestranného vedra a pevnej rúčky. Hrany prenosného WC dostali povrchovú úpravu pohodlnú na sedenie. Rukoväť sa môže ľahko stať držiakom toaletného papiera. Profilovaný výtok na prednej strane uľahčí neskoršie zbavenie sa nečistôt. Je to produkt s tlmenými farbami a solídnym spracovaním. Dobrá turistická toaleta sa bude hodiť v každom kempe – nezaberie veľa miesta, hoci svojou veľkosťou dokáže uspokojiť potreby všetkých vašich blízkych.

Parametre prenosného WC

objem 15,5 litrov

výška 37 cm

dĺžka 34 cm

šírka 26,5 cm

Prečo kúpiť prenosné WC

Prenosné WC je vyrobené z odolného plastu a vybavené uzatváracou klapkou. Vyznačuje sa jednoduchou, šikovnou konštrukciou. Svoje uplatnenie nájde v domácnosti v prípade zdravotných ťažkostí, ale využiteľné je aj ako turistická toaleta v kempe – nezaberie veľa miesta.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK