Navigácia

Randlík smaltovaný krémový

Kód produktu: 3845972

9.50 €8.55 € s DPH

Ušetríte 0.95 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Pec

EAN 5907508145972

Filter abc

Smalt má sklovitý povlak, takže výhody smaltovaných hrncov sú dané vlastnosťami skla. Sklo je veľmi hladké a zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií. Je tesný a chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Náter smaltovaného riadu je odolný voči kyselinám a nereaguje s živinami a neabsorbuje pachy. Kyslé jedlá sa môžu uchovávať v hrncoch, kastróloch a smaltovaných hrnčekoch bez toho, aby ste ich museli prekladať do iného riadu.

Parametre randlíka smaltovaného

objem 1 liter

priemer 14 cm

výška 7 cm

farba krémová

Prečo kúpiť randlík smaltovaný

Moderný randlík - kastról s dlhou rúčkou uľahčuje a spríjemňuje varenie. Zároveň je veľmi hygienický. Neobsahuje nikel, takže je úplne bezpečný pre alergikov. Nereaguje s kyselinami ani inými živinami, takže sa v ňom môže bezpečne variť a skladovať všetky druhy potravín. Vďaka špeciálnemu dizajnu rovnomerne odvádza teplo, čím znižuje riziko popálenia. Ľahko sa udržiava v čistote, je vhodný do umývačky riadu a bez problémov sa dá vyčistiť pomocou prírodných látok ako je kyselina citrónová, ocot alebo sóda. Randík je možné používať na všetkých typoch varných doskách, vrátane indukcie.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK