Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Rímsky hrniec 4 l oválny

Kód produktu: 772250

00

(0 hodnotení)


40.50 € s DPH

EAN 5908277702250

Rímsky hrniec 4l  oválny s pokrievkou je jedinečná nádoba vyrobená z hliny, ktorý umožní pripraviť šťavnaté a aromatické jedlá. Pred každým použitím by mal byť hrniec namočený vo vode asi 30 minút. Rímsky hrniec oválny by mal byť vždy vložený do studenej rúry a nikdy by nemal byť vystavený prudkým zmenám teploty. Odporúča sa piecť pri teplote 180 - 230 ° C a vo ventilátorovej rúre najviac 200 ° C. Na kameninu nikdy nepoužívame žiadne čistiace prostriedky.

Parametre rímskeho hrnca:

objem 4 litre

dĺžka 32 cm

výška 14 cm

výška bez veka 7 cm

šírka 21 cm

hmotnosť 2,59 kg

 

Prečo si kúpiť Rímsky hrniec oválny 4 l ?

Rímsky hrniec je skvelým pomocníkom nielen pri diétnom stravovaní. Okrem bežných jedál pripravovaných aj bez tuku, sa v ňom dajú pripravovať sladké jedlá, napr. žemľovka alebo ryžový nákyp. V tom prípade sa musí spodný diel vymazať maslom alebo iným tukom. Taktiež sa hodí na pečenie chleba alebo aj iných pokrmov z kysnutého cesta, napr. mazance alebo plnených buchiet. Spodný diel je ale potrebné potrieť olejom. Horný diel rímskeho hrnca, napríklad len boky v tom prípade, že je cesta viac a teda nakysne viac do výšky. Niekto používa aj papier na pečenie. Výhodou rímskeho hrnca je, že sa jedlo nepripáli, nevysuší a zachová si svoju chuť a vôňu. Ku koncu pečenia je možné pokrm odklopiť, aby sa utvorila kôrku. Pokrm pri príprave nie je treba strážiť, súčasne s mäsom sa môže pripravovať aj príloha. Treba len rátať s dlhším časom pečenia, pretože sa pokrm vkladá do studenej rúry.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK