Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Rímsky hrniec 4l okrúhly

Kód produktu: 773844

00

(0 hodnotení)


33.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5908277703844

Rímsky hrniec 4l okrúhly s pokrievkou je jedinečná nádoba vyrobená z hliny, ktorý umožní pripraviť šťavnaté a aromatické jedlá. Pred každým použitím by mal byť hrniec namočený vo vode asi 30 minút. Rímsky hrniec oválny by mal byť vždy vložený do studenej rúry a nikdy by nemal byť vystavený prudkým zmenám teploty. Odporúča sa piecť pri teplote 180 - 230 ° C a vo ventilátorovej rúre najviac 200 ° C. Na kameninu nikdy nepoužívame žiadne čistiace prostriedky.

Parametre rímskeho hrnca:

objem 4 litre

dĺžka 30 cm

výška 14 cm

šírka 28 cm

 

Prečo si kúpiť Rímsky hrniec 4l okrúhly?

Rímsky hrniec je skvelým pomocníkom nielen pri diétnom stravovaní. Okrem bežných jedál pripravovaných aj bez tuku, sa v ňom dajú pripravovať sladké jedlá, napr. žemľovka alebo ryžový nákyp. V tom prípade sa musí spodný diel vymazať maslom alebo iným tukom. Taktiež sa hodí na pečenie chleba alebo aj iných pokrmov z kysnutého cesta, napr. mazance alebo plnených buchiet. Spodný diel rímskeho hrnca je ale potrebné potrieť olejom. Horný diel, napríklad len boky v tom prípade, že je cesta viac a teda nakysne viac do výšky. Niekto používa aj papier na pečenie. Výhodou rímskeho hrnca je, že sa jedlo nepripáli, nevysuší a zachová si svoju chuť a vôňu. Ku koncu pečenia je možné pokrm odklopiť, aby sa utvorila kôrku. Pokrm pri príprave nie je treba strážiť, súčasne s mäsom sa môže pripravovať aj príloha. Treba len rátať s dlhším časom pečenia, pretože sa pokrm vkladá do studenej rúry.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK