Navigácia

Rímsky hrniec okrúhly 4l

Kód produktu: 466142

29.00 €26.10 € s DPH

Ušetríte 2.90 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903332406142

Rímsky hrniec okrúhly s pokrievkou je jedinečná nádoba vyrobená z hliny, ktorý umožní pripraviť šťavnaté a aromatické jedlá. Pred každým použitím by mal byť hrniec namočený vo vode asi 30 minút. Rímsky hrniec oválny by mal byť vždy vložený do studenej rúry a nikdy by nemal byť vystavený prudkým zmenám teploty. Odporúča sa piecť pri teplote 180 - 230 ° C a vo ventilátorovej rúre najviac 200 ° C. Na kameninu nikdy nepoužívame žiadne čistiace prostriedky.

Parametre rímskeho hrnca 

objem 4 litre

Prečo kúpiť Rímsky hrniec 

Rímsky hrniec je skvelým pomocníkom nielen pri diétnom stravovaní. Okrem bežných jedál pripravovaných aj bez tuku, sa v ňom dajú pripravovať sladké jedlá, napr. žemľovka alebo ryžový nákyp. V tom prípade sa musí spodný diel vymazať maslom alebo iným tukom. Taktiež sa hodí na pečenie chleba alebo aj iných pokrmov z kysnutého cesta, napr. mazance alebo plnených buchiet. Spodný diel je ale potrebné potrieť olejom. Horný diel, napríklad len boky v tom prípade, že je cesta viac a teda nakysne viac do výšky. Niekto používa aj papier na pečenie. Výhodou rímskeho hrnca je, že sa jedlo nepripáli, nevysuší a zachová si svoju chuť a vôňu. Ku koncu pečenia je možné pokrm odklopiť, aby sa utvorila kôrku. Pokrm pri príprave nie je treba strážiť, súčasne s mäsom sa môže pripravovať aj príloha. Treba len rátať s dlhším časom pečenia, pretože sa pokrm vkladá do studenej rúry.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK