Navigácia

Sada 5 nožov v bloku SOHO

Kód produktu: 557992

00

(0 hodnotení)

69.90 €61.51 € s DPH

Ušetríte 8.39 € (-12%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

EAN 5901638727992

Sada 5 nožov ktorých čepele sú vyrobené z kvalitnej ocele 1.4116 vyrábanej v Nemecku. Tvrdosť čepele je 56 HRC. Tieto parametre poskytujú rovnováhu medzi tvrdosťou nožov a ľahkým ostrením. Kombinácia tejto ocele s rukoväťou v imitácii dreva a dizajnovým stojanom tak vytvára zaujímavý a zároveň praktický doplnok na kuchynskej linke, ktorý zabezpečí, že nože budú vždy po ruke a na jednom mieste.

Parametre sady nožov SOHO

kuchársky nôž 20 cm

nôž na chlieb 20 cm

nôž na mäso 20 cm

univerzálny nôž 12,5 cm

nôž na zeleninu 9 cm

farba biela

Prečo kúpiť sadu nožov SOHO

Moderná dizajnová sada nožov, ktoré sú umiestnené v bloku bielej farby, mierne skoseného tvaru so silnými rovnými líniami, ktoré ho robia veľmi atraktívnym, pričom si zachováva minimalistický charakter. Kvalitné čepele nožov spolu s ergonomickou rukoväťou v imitácii dreva, ktorá zaručuje ich pevné uchopenie, vytvárajú z tejto sady atraktívny prvok v kuchyni.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK