Navigácia

Sada hrncov Pollo 8 dielov

Kód produktu: 777435

00

(0 hodnotení)


79.00 € s DPH

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558797435

Sada hrncov Pollo sa skladá z 3 hrncov a 1 randlíka so sklenenými pokrievkami a povrchom z nehrdzavejúcej ocele. Čierny, biely škvrnitý povrch sady hrncov (mramor, kamenný vzor) v kombinácii so sklenenou a oceľovou povrchovou úpravou pokrievok a ich jedinečnými rukoväťami vyzerá skvele. Získate štýlový doplnok do interiéru kuchyne. Hliník sa rýchlo zahreje, vďaka viečku sa obsah rýchlejšie varí a po vypnutí varnej dosky zostane dlhšie teplý. Ich vzhľad je tiež ich silnou stránkou.

Parametre sady hrncov Pollo:

hrniec s pokrievkou - objem: 1,1 l

vnútorný priemer 16 cm

vonkajšia výška 7,4 cm

výhrevná zóna 13 cm

hrniec s pokrievkou-objem: 2,25 l

vnútorný priemer 20 cm

vonkajšia výška 9 cm

varná zóna 15 cm

hrniec s pokrievkou - objem: 4,2 l

vnútorný priemer: 24 cm

vonkajšia výška 11,5 cm

varná zóna 17 cm

randlík s pokrievkou - objem: 1,1 l

vnútorný priemer: 16 cm

vonkajšia výška 8 cm

varná doska 12,5 cm

Prečo si kúpiť sadu hrncov Pollo:

Sada hrncov Pollo sa skladá z 3 hrncov a 1 randlíka so sklenenými pokrievkami a povrchom z nehrdzavejúcej ocele. Táto hliníková sada má nepriľnavý povrch. To znamená, že jedlo sa nebude držať na dne alebo na bokoch a hrnce alebo panvice nebudú pripálené. Takýto riad sa môže ľahko udržiavať čistý, umývanie je rýchle a ľahké. Tieto hrnce sú vyrobené z hliníka, ktorý sa rýchlo zahreje, vďaka viečku sa obsah rýchlejšie varí a po vypnutí varnej dosky zostane dlhšie teplý. Pokrievky majú vetracie otvory, ktoré optimalizujú prípravu pokrmov. Vďaka nim sa obsah rýchlejšie uvarí. Taktiež zostane dlhšie teplý, keď je varná doska vypnutá. To znamená v konečnom dôsledku úsporu času a energie. Je tiež dôležité, že sú vhodné pre akýkoľvek typ sporáka (plynový, elektrický, keramický a indukčný). Rukoväte hrnca sú odliate spolu s hrncom, takže môžete rátať s ich pevnosťou a spoľahlivosťou. Randlík má rukoväť z mäkkého plastu. Sada obsahuje aj dve látkové úchytky na uchytenie a presun horúcich hrncov. Ich vzhľad je tiež ich silnou stránkou. Získate štýlový doplnok do interiéru kuchyne. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK