Navigácia

Sada hrncov a panvíc hliníkové

Kód produktu: 775271

00

(0 hodnotení)


129.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558795271

Sada hrncov a panvíc hliníkových - celkovo 15 prvkov hrncov a panvíc, ktoré sú vyrobené z hliníka, ktorý sa rýchlo zahreje. Pokrievky uzatvárajú cirkuláciu horúceho vzduchu, čo ďalej optimalizuje a urýchľuje varenie. Neohrievajúce mäkké rukoväte (hrnce, hrnce a panvice) a kryty na ochranu pred striekajúcim tukom zaisťujú maximálnu bezpečnosť a pohodlie pri používaní súpravy. Odporúča sa ručné umývanie. 

Parametre sady hrncov a panvíc hliníkových:

hrniec so sklenenou pokrievkou s objemom 2,3 litra

hrniec so sklenenou pokrievkou s objemom 4 litre

hrniec so sklenenou pokrievkou s objemom 1,2 litra

panvica s priemerom 20 cm

panvica s priemerom 24 cm

panvica s priemerom 28 cm, pričom každá má kryt na ochranu proti striekajúcemu tuku

dve podložky pod hrnce 

zkrehčovač na mäso (čepele z plastu a nehrdzavejúcej ocele).

Prečo kúpiť sadu hrncov a panvíc hliníkových:

Sada hrncov a panvíc sa vyznačuje nepriľnavým povrchom (v nápadnej čiernej farbe s bielymi škvrnami), ktorý umožňuje použitie minimálneho množstva tuku a eliminuje riziko spálenia jedla. Vďaka tomu sa varí zdravšie a tiež sa bezproblémovo udržiava čistota. Sadu hrncov je možné používať na plynovom, elektrickom, keramickom a indukčnom sporáku. Sada hrncov a aj panvice vyzerajú na sporáku skvele, všetky vonkajšie povrchy majú diamantovú, geometrickú textúru v čiernej, nadčasovej farbe.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK