Navigácia

Sada hrncov Marmo 7 prvkov

Kód produktu: 775813

00

(0 hodnotení)


85.00 € s DPH

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558795813

Sada hrncov a panvice je zložená zo 7 dielov, ktoré sú vyrobné z hliníka a vyznačujú sa nepriľnavým povrchom. Prvky sú v čiernej farbe s trblietavými modrými bodkami na korpusoch so striebornými oceľovými prvkami (povrch vrchnáka a rúčky). To všetko spolu vytvára elegantné a štýlové vybavenie kuchyne.

Parametre sady hrncov Marmo:

hrniec s pokrievkou a objemom 2,2 litra

hrniec s pokrievkou a objemom 3,8 litra

kastról s pokrievkou a objemom 1,2 litra

panvica s priemerom 24 cm

Prečo si kúpiť sadu hrncov Marmo:

Sada hrncov a panvice sa vyznačujú nepriľnavým, trojvrstvovým povlakom, ktorý zabraňuje pripáleniu, takže sa tam nič neprilepí. To znamená tak aj ľahké umývanie pod tečúcou vodou (pre maximálnu odolnosť odporúčame ručné umývanie) a bezproblémové čistenie . Prvky sady sú mimoriadne odolné voči oderu – až 3 000 cyklov, čo je o 50 % viac ako pri klasických hrncoch. Povrch hrncov zároveň umožňuje len minimálne množstvo tuku. Pripravené jedlá sú tak zdravšie a chutnejšie. Neohrievajúce sa mäkké rukoväte z plastu a ich konštrukcia chránia pred popálením a zaisťujú komfort. Hrnce sú vhodné sú na elektrické, sklokeramické, plynové aj indukčné sporáky , čo je dané hrubým dnom s indukčným kotúčom. Takáto zostava bude kompletným vybavením kuchyne a dá použiť ako vkusný a funkčný darček.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK