Navigácia

Sada hrncov nerezových 6 dielov SELVA

Kód produktu: 756229


39.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec Umývačka riadu Umývačka riadu

Druh nerezové

Indukcia áno

EAN 5903313436229

Typ bez panvice

Počet dielov 6

Sada hrncov SELVA je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v saténovom prevedení. Pohodlné uchopenie a prenášanie jednotlivých hrncov zaručujú ergonomické rukoväte, ktoré sú tiež vyrobené z ocele. Vďaka vrstvenému dnu, ktoré je možné používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných zaručujú hrnce šetrenie energie v domácnosti. Je to dôsledok toho, že sa zahrievajú efektívne a rovnomerne a udržujú teplo po dlhú dobu.

Parametre sada hrncov SELVA

hrniec s pokrievkou, priemer 22 cm, 4,2 litra

hrniec s pokrievkou, priemer 18 cm, 1,6 litra

hrniec s pokrievkou, priemer 14 cm, 0,7 litra

Prečo kúpiť sadu hrncov SELVA

Sada 3 hrncov sa vyznačuje vysokou bezpečnosťou v každej fáze prípravy a podávania pokrmu. Môžu sa v nich skladovať potraviny bez obáv o ich chuť a vôňu. Sada hrncov Selva umožňuje umývanie aj v umývačke riadu , vďaka čomu sa ušetrí čas. Každý z troch hrncov má zároveň samostatnú pokrievku s oceľovým okrajom a odvzdušňovacím ventilom.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK