Navigácia

Sada kuchynského náradia 7 dielov Starke Pro Ultime

Kód produktu: 777952

42.50 €38.25 € s DPH

Ušetríte 4.25 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu

EAN 5903313417952

Sada 7 dielneho kuchynského riadu Starke Pro Ultime sa skladá z lyžice, naberačky, lyžice s dierkami, pučiaku na zemiaky, metličky a naberačky s dierami umiestnenej na praktickom stojane. Toto náradie, ktoré je nevyhnutné v každej kuchyni uľahčia varenie, vyprážanie, prípravu a podávanie jedál. Náradie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje ich odolnosť proti poškodeniu alebo intenzívnemu používaniu. Oceľ je tiež surovina, ktorá je bezpečná pri kontakte s potravinami. Neovplyvňuje chuť a vôňu jedla a nereaguje s kyselinami v ňom obsiahnutými. Vhodné na umývanie v umývačke riadu.

Parametre sady

výška 41 cm

šírka 9,5 cm

dĺžka 17 cm

Prečo kúpiť sadu kuchynského náradia

Praktický stojan umožní mať všetko príslušenstvo vždy po ruke a na jednom mieste. Túto súpravu môžete umiestniť blízko sporáka alebo na pracovnej doske, aby ste ľahko dosiahli na to, čo potrebujete.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK