Navigácia

Sada kuchynského náradia na stojane 7 ks

Kód produktu: 348319

00

(0 hodnotení)

23.50 €20.68 € s DPH

Ušetríte 2.82 € (-12%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu

EAN 5903148928319

Sada kuchynského náradia na stojane 7 ks - 6ks náradia + 1ks stojan. Jednotlivé časti sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu - nylon, ktorý je odolný až do teploty 210 ° C. Je vhodný na používanie aj pri teflónovom type riadu a zároveň sa môže umývať aj v umývačke riadu.

Parametre sady kuchynského náradia

naberačka kuchárska

lyžica s otvorom

lopatka kuchárska

lyžica

stierka s otvorom

lyžica na cestoviny

stojan

Prečo kúpiť sadu kuchynského náradia

Sada kuchynského náradia na stojane umožní prípravu všetkých druhov jedál, varenie tak bude vďaka nemu jednoduchšie a pohodlnejšie. Ergonomické rukoväte napodobenina dreva zaručujú pohodlné držanie náradia v ruke. Vysoko kvalitný materiál je odolný voči vysokým teplotám. Náradie nepoškriabe povrch riadu. Stabilný stojan umožňuje pohodlné používanie príslušenstva. Stojan má stabilnú základňu, ktorá zabraňuje prevrhnutiu spolu so závesným náradím. Rukoväť v hornej časti stojana ho umožňuje voľne prenášať. Elegantný, nadčasový dizajn, ergonómia v kombinácii s kvalitným spracovaním zaručujú dlhú životnosť.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK