Navigácia

Sada kuchynských nožov na magnetickom stojane 6ks

Kód produktu: 3899210


39.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh sady

EAN 5907508199210

Sada 5ks nožov a magnetický stojan je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, ktorá zaisťuje dlhú životnosť, v modernom čiernom dizajnom prevedení. Čepele sú pokryté antiadhéznym povlakom, ktorý výrazne uľahčuje krájanie - ingrediencie sa nelepia na povrch nožov. Povrch tiež chráni čepeľ pred zafarbením a koróziou. Dokonale profilovaná rukoväť pokrytá protišmykovým povlakom zaručuje, že nože sa držia pevne v ruke, čo zvyšuje komfort a bezpečnosť ich používania. Magnetický blok umožní elegantne vystaviť nože na kuchynskej linke a sú tak vždy po ruke.

Parametre sady nožov

1 x kuchársky nôž 33,5 cm

1 x nôž na chlieb 33 cm

1 x kuchynský nôž 34 cm

1 x praktický nôž 25 cm

1 x krájací nôž 20 cm

1 x magnetický blok 24 x 21 cm

Prečo kúpiť sadu nožov 

Sada nožov na magnetickom stojane má všestranné použitie na mäso, zeleninu, pečivo. Je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Rukoväte nožov sú v čiernej farbe s protišmykovou úpravou. Nože pevne sedia v ruke, čo zvyšuje komfort a bezpečnosť pri používaní.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK