Navigácia

Sada príborov pre 6 osôb Giulia Gold s prvkami

Kód produktu: 772239

47.50 €33.25 € s DPH

Ušetríte 14.25 € (-30%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doplnkové informácie pre 6 osôb

EAN 5903313422239

Počet dielov 24

Súprava nerezového príboru Giulia Gold 24 zlatých prvkov obsahuje nože, vidličky, lyžice a lyžice pre šesť osôb. Zlatá farba príboru navodí atmosféru plnú lesku a pôvabu. S nimi vytvoríte jedinečné usporiadanie stola. Zároveň vytvorí originálne prestieranie na stole. Príbor v elegantnej čiernej krabičke bude dobrou inšpiráciou pre darček.

Parametre súpravy príboru Giulia Gold

6 čajových lyžičiek, váha 26 g, dĺžka 15 cm, šírka 2,8 cm

6 lyžíc, váha 60 g, dĺžka 19,8 cm, šírka 4,2 cm

6 vidlíc, hmotnosť 44 g, dĺžka 20,8 cm, šírka 2,5 cm

6 nožov, váha 92 g, dĺžka 22,8 cm, šírka 1,8 cm

Prečo kúpiť súpravu príboru Giulia Gold

Súprava nerezového príboru Starke Pro Giulia 24 zlatých prvkov obsahuje nože, vidličky, lyžice a lyžice pre šesť osôb. Zlatá farba príboru navodí atmosféru plnú lesku a pôvabu. S nimi vytvoríte jedinečné usporiadanie stola. Minimalistický dizajn a štíhly tvar vám ich umožní kombinovať s rôznymi druhmi riadu. Môžete ich priradiť k viacerým súpravám. Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele sú vysoko odolné voči poškodeniu či hrdzi. To znamená, že vo vašej jedálni budú slúžiť dlhú dobu. Dokonale hladký povrch s vysokým leskom sa ľahko čistí pod tečúcou vodou. O ich čistotu sa jednoducho postaráte. Príbory v elegantnej čiernej krabičke budú dobrou inšpiráciou na darček. Pripravíte tak vkusný darček pre milovanú osobu.

Nie sú vhodné do umývačky riad.

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP