Navigácia

Šálka s podšálkou a lyžičkou čierna Cynthia

Kód produktu: 185970

00

(0 hodnotení)


18.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5902643375970

Šálka s podšálkou a lyžičkou čierna Cynthia je jedinečná pre každého kávového či čajového labužníka. Vyznačuje sa charakteristickým vzhľadom a elegantným spracovaním. Šálka je vďaka malým rozmerom veľmi pohodlná a praktická na používanie a jej ďalšou výhodou bude ladiaca podšálka so zlatou lyžičkou.

Parametre šálky, podšálky a lyžice Cynthia:

šálka dĺžka 10,5 cm, výška 6 cm ,šírka 8 cm ,objem 200 ml 

podšálka dĺžka 24 cm, šírka 11,5 cm

lyžička dĺžka 14 cm, šírka 1 cm

farba čierno-zlatá

Prečo si kúpiť šálku s podšálkou a lyžičkou:

Šálka s podšálkou a lyžičkou Cynthia je vyrobená z kvalitného porcelánu, originálneho vzhľadu sa bude hodiť do domácnosti každého milovníka originálnych produktov, ktoré dokážu dodať zaujímavý a krásny vzhľad každej miestnosti. Čierne farebné prevedenie so zlatými doplnkami jej dodávajú eleganciu. Má originálne balenie a hodí sa  to ako darček. Šálka s príslušenstvo sa nesmie umývať v umývačke riadu ani používať v mikrovlnnej rúre.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK