Navigácia

Smaltovaná miska 2,5 L

Kód produktu: 495649


10.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5902738205649

Smaltovaná miska je nepostrádateľným prvkom kuchynského vybavenia každej dobrej gazdinky. Smaltovaná miska klasického tvaru z kvalitného bieleho smaltu s jemnou dekoráciou pôsobí príjemne a nájde všestranné použitie v domácnosti. Samotný smalt má sklovitý povlak, takže výhody smaltovaných hrncov sú dané vlastnosťami skla. Vhodný aj ako dekoračný doplnok.

Parametre smaltovanej misky

objem 2,5 litra

priemer 25 cm

výška 8 cm

Prečo kúpiť smaltovanú misku

Smaltovaná miska je úplne bezpečná pre alergikov. Smalt je veľmi hladký, zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií, chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Povlak smaltovaného riadu je odolný voči kyselinám, nereaguje s výživnými látkami a neabsorbuje pachy, vďaka čomu je veľmi hygienický. Je odolná proti korózii. Ľahko sa udržuje v čistote, dá sa umývať v umývačke riadu. Na čistenie sa môžu použiť aj prírodné látky ako kyselina citrónovú, ocot alebo sóda.

POZNÁMKA!! Miska má na dne bodky, ktoré sú výsledkom technologického procesu počas sušenia. Smaltované výrobky môžu mať nedokonalosti a nedostatky charakteristické pre proces manuálnej výroby. Vydutia, pruhy, zafarbenia, bubliny atď., Ktoré vznikajú počas maľovania, sú pre tento typ výrobku prirodzené. Neovplyvňujú kvalitu výrobku a pripravených jedál a nie sú základom pre reklamáciu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK