Navigácia

Smaltovaný hrniec 4,5 l Evika

Kód produktu: 755910


14.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

EAN 5903313415910

Smaltovaný hrniec Evika s moderným dizajnom, je perfektný na každodenné varenie chutných jedál. Má klasický jednoduchý biely dizajn s jemným kvetinovým vzorom a čiernym okrajom. Smaltovaný povlak zabraňuje vstupu škodlivých látok do potravy a zaručuje ich rovnomerné zahrievanie.  Hrniec má pohodlné, ergonomické rukoväte pre ľahké prenášanie. Sú vhodné pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. 

Parametre smaltovaného hrnca Evika 

objem 4,5 litra

priemer 20 cm

výška 16,5 cm

Prečo kúpiť smaltovaný hrniec Evika 

Smaltovaný hrniec Evika s moderným dizajnom má klasický jednoduchý biely dizajn s jemným kvetinovým vzorom a čiernym okrajom. Smalt má antibakteriálne vlastnosti a nevytvára žiadne škodlivé látky a to ani pod vplyvom vysokých teplôt. Tradičný smalt poskytuje maximálnu trvanlivosť a odolnosť (proti poškodeniu, korózii alebo kontaktu s kyselinami). Hrniec sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti meniacim sa teplotám. Vhodný je aj do chladničky. Má dokonale hladký povrchu a ľahko sa čistí. Je vhodný pre všetky typy sporákov vrátane indukčných.

POZOR !! Smaltovaný riad môže mať nedokonalosti a chyby spojené s ručným výrobným procesom. Hrbolčeky, pruhy, sfarbenie, bubliny a pod. vzniknuté počas lakovania sú pre tento typ výrobku prirodzené. Hrniec má na dne tri bodky vyplývajúce z technologického postupu pri sušení Neovplyvňujú kvalitu produktu a pripravovaných jedál a nie sú dôvodom na reklamáciu

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK