Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Smaltovaný radlík Levanduľa 1,1 l

Kód produktu: 750718

00

(0 hodnotení)

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Umývačka riadu Pec

EAN 5903313400718

Smaltovaný radlík Levanduľa 1,1 l uľahčí a spríjemní dennú prípravu pokrmov. Okrem funkčnosti má vysoko kvalitné spracovanie a jeho originálny dizajn, ktorý sa perfektne hodí do výzdoby tradičnej kuchyne, dodáva modernej kuchyni zaujímavý charakter. Smaltovaný riad sa vyznačuje trvanlivosťou, je odolný voči teplotným zmenám a vysoko hygienický, neabsorbuje pachy ani tekutiny.

Parametre smaltovaného randlíka Levanduľa 1,1 l:

objem: 1,1 litra

priemer 16 cm

Prečo kúpiť smaltovaný radlík Levanduľa 1,1 l:

Smaltovaný radlík Levanduľa 1,1 l má vysoko kvalitné spracovanie a jeho originálny dizajn. Správne používanie randlíka zabráni ingrediencií spáleniu a prilepeniu a tiež zachová minerály, vitamíny a živiny, ktoré obsahujú. Smaltovaný povrch neobsahuje toxíny, ktoré by mohli preniknúť do jedla počas varenia. A tiež neabsorbuje pachy a nezmení chuť ani arómu jedál. Smaltovaný povlak je v súčasnosti klasifikovaný ako jeden z najodolnejších na trhu. Jednoduché prenášanie a používanie vám zabezpečí profilovaná odolná plastová rukoväť. Kúpou tohto randlíka, ktorý je možné používať na akomkoľvek type sporáka vrátane indukčného a taktiež aj v umývačke riadu a chladničke získate kvalitný hrniec na dlhé obdobie. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK