Navigácia

Sušiak na bielizeň Spring

Kód produktu: 777364

65.00 €45.50 € s DPH

Ušetríte 19.50 € (-30%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Tento tovar vzhľadom na svoje rozmery resp. hmotnosť je nadrozmerný pre zasielanie kuriérskou službou a vyžaduje si vyššie prepravné náklady. Rovnako nie je možné ho zaslať prostredníctvom Zásielkovne.

EAN 5903313427364

Sušiak na bielizeň Spring má dve výklopné krídla a je vyrobený z práškovo lakovanej ocele. Veľmi dobre znáša pôsobenie vlhkosti. Je pevný, kvalitne spracovaný a pri pravidelnom používaní vydrží dlhé roky. Zároveň je vybavený skladacími nohami s plastovými prekrytiami, ktoré zabraňujú kĺzaniu a zlepšujú jeho stabilitu. Vďaka nim sa tiež nemusíte báť, že sušiak na bielizeň Spring zanechá škrabance na podlahe v domácnosti alebo hladkej dlažbe.

Parametre sušiaka na bielizeň Spring

sušiaca plocha 19 metrov

nosnosť sušiaka 15 kg

rozmery po zložení sušiaka 99 x 61 x 7 cm

rozmery po rozložení 174 x 61 x 108 cm

Prečo kúpiť sušiak na bielizeň Spring

Sušiak je možné umiestniť v interiéri ale aj v exteriéri. Ideálny je na sušenie bielizne na balkóne. Pomôže efektívne a hygienicky vyvešať bielizeň. K dispozícii má až 19 m sušiacej plochy. Dve sušiace krídla sa dajú samostatne vyklopiť. Môže sa naň umiestniť aj posteľná bielizeň.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK