Navigácia

Sušiak na bielizeň teleskopický Darcy

Kód produktu: 777357


67.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Tento tovar vzhľadom na jeho rozmery resp. hmotnosť nie je možné zaslať prostredníctvom Zásielkovne.

Tento tovar vzhľadom na svoje rozmery resp. hmotnosť je nadrozmerný pre zasielanie kuriérskou službou a vyžaduje si vyššie prepravné náklady. Rovnako nie je možné ho zaslať prostredníctvom Zásielkovne.

EAN 5903313427357

Sušiak na bielizeň je vyrobený z ocele a práškovo lakovaný v bielej farbe. Jeho pevná konštrukcia umožňuje nielen stabilné umiestnenie, ale použitie vo vnútri aj vonku. Je tiež veľmi dobre chránený pred vlhkosťou. Tento sušiak má niekoľko inovatívnych riešení. Model je teleskopický, takže si môžete zväčšiť jeho dĺžku zo 108 až na 190 cm. Na koncoch ramien sú špeciálne pripravené „ vešiaky“ (16 kusov), do ktorých môžete pripevniť mokré spodné prádlo. Nohy modelu majú plastové kryty. Na jednej strane sú namontované kolieska, ktoré uľahčia presun plného sušiaka.

Parametre sušiaka na bielizeň

sušiaca plocha 20 bežných metrov

nosnosť sušiaka 15 kg

rozmery po zložení sušiaka 132 x 56 x 5 cm

rozmery bez predĺžených ramien 108 x 56 x 95 cm

rozmery s predĺženými ramenami 190 x 56 x 95 cm

Prečo kúpiť sušiak na bielizeň

Na sušiak sa zmestí oblečenie celej rodiny. Tvar tohto teleskopického sušiaka bielizne je ideálny pre povrch blokových balkónov. Celkovo ponúka 20 m sušiacej plochy. Prekrytia na nohách výrobku tiež zabraňujú poškriabaniu panelov alebo dlaždíc.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP