Navigácia

Taburetka detská pískacia

Kód produktu: 365596

EAN 5901619045596

Farebná taburetka pre dieťa, ktorej rám je vyrobený z kvalitnej ocele s mäkkým sedákom, dostupný v širokej škále farieb a vzorov, ktoré si deti obľúbia. Taburetka ponúka nielen množstvo farieb, ale zaručuje aj bezkonkurenčný komfort a bezpečnosť pri používaní. Medzi jej prednosti patrí predovšetkým pohodlný sedák a pogumované nohy, čo výrazne zvyšuje jej stabilitu na rôznych typoch podláh, čím sa minimalizuje riziko prevrátenia. Zaujímavé a veselé vzory nielen podnietia detskú fantáziu, ale stane sa aj atraktívnym dekoračným prvkom každej izby.

Parametre taburetky

výška 25 cm

priemer 26 cm

Prečo kúpiť taburetku

Základnou výhodou taburetky je jedinečná funkcia pískania, ktorá poskytuje dieťatku veľa radosti a zábavy a zároveň stimuluje jeho zmyslový vývoj. Vďaka tomu taburetka nie je len miestom na sedenie, ale stáva sa skutočným lákadlom a zdrojom zábavy.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP