Navigácia

Tanier dezertný 20x20 cm BOREAL

Kód produktu: 757127


2.80 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313437127

Tanier dezertný BOREAL je vyrobený z opálovo bieleho tvrdeného skla. Je odolný a dokonale znáša vysoké aj nízke teploty. Môže sa použiť na ohrev jedla v mikrovlnnej rúre. A zároveň je vhodný na použitie napríklad v hotelovej reštaurácii alebo cateringu.

Parametre taniera dezertného Boreal

20 x 20 cm

Prečo kúpiť tanier dezertný Boreal

Štvorcový tanier zberných tanierov Boreal je chránený proti prenikaniu pachov a nečistôt. Jedlo na ňom nezanechá žiadne sfarbenie. Dá sa umývať aj v domácej umývačke riadu. Tanier je vyrobený v Španielsku v súlade s európskymi normami kvality a bezpečnosti. Opálové sklo bolo prvýkrát použité v 19. storočí. Vyrábali sa z neho každodenné predmety ako poháre, karafy a vázy. Pre svoju kvalitu sa tento materiál používal na výrobu kópií čínskeho alebo japonského porcelánu. Ba čo viac, v mnohých parfumériách a kaderníckych salónoch sa v tej dobe mohli nájsť predmety z opálového skla.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK