Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Termoska obedová Kamille 800 ml

Kód produktu: 343994

00

(0 hodnotení)


19.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903148923994

Termoska obedová Kamille je nepostrádateľná na nosenie jedla do práce alebo do školy, na výlety alebo piknik.  Vyznačuje sa spoľahlivosťou, najvyššou kvalitou a estetickým dizajnovým spracovaním. Termoska obedová Kamille je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a plastu, používa, pohodlne sa používa a je vynikajúci na trekking a kempovanie. Poskytuje prístup k teplému jedlu počas celodennej turistiky. Prázdna termoska sa ľahko čistí. Udržuje teplotu po dlhú dobu 8-10 hodín. Dobré tepelné vlastnosti sú výsledkom použitia dvojitých stien, ktoré zaručujú účinnú izoláciu. Vnútorný uzáver má ďalšie silikónové tesnenie, vďaka čomu je termoska 100% tesná. Vonkajší uzáver je esteticky zakončený plastom, ktorý umožňuje použitie ako misa.

Objem 800 ml

Farba: modro-ružová

Prečo si kúpiť termosku obedovú Kamille 800 ml:

Termoska obedová Kamille je nepostrádateľná na nosenie jedla do práce alebo do školy, na výlety alebo piknik. sa vyznačuje spoľahlivosťou, najvyššou kvalitou a estetickým dizajnovým spracovaním. Má široký otvor, ktorý uľahčuje plnenie termosky jedlom. Jej súčasťou je aj skladacia lyžica a maticu je možné použiť ako pohár. Zabalená je v estetickej a peknej krabičke, ktorá sa perfektne hodí ako darček.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU