Navigácia

Vozík na nákup čierny s 3 kolieskami

Kód produktu: 752862


19.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313442862

Nákupný vozík má pevný, kovový rám, ale zároveň má aj malú hmotnosť a je veľmi mobilný. Bez námahy ho teda zvládne ovládať každý senior.

Parametre vozíka na nákup

výška 92 cm

dĺžka 40 cm

šírka 30 cm

farba čierna

Prečo kúpiť nákupný vozík

Vozík má systém 3 koliesok, ktoré uľahčujú prekonávanie prekážok, obrubníkov a nerovností chodníka. Práve vďaka nim nepotrebujete veľa síl na to, aby ste v nákupnej taške nosili ťažké veci z obchodu domov. Celý je veľmi stabilný. Priložená taška je odolná, impregnovaná a priestranná . Dá sa ľahko vybrať a pevne pripevniť k jeho rámu. Má tiež vystužené dno a všité vrecko na zips (napr. na kabelku). Veľká rukoväť nákupného vozíka na kolieskach zaistí stabilné uchopenie a bezpečné manipulovanie. Taška sa uzatvára stiahnutím otvoru šnúrkou a prekrytím chlopňou. Pripevňuje sa k rámu pomocou suchého zipsu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK