Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Zaparovacie sitko v tvare čajníka

Kód produktu: 756720

00

(0 hodnotení)


4.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5907558776720

Zaparovacie sitko v tvare čajníka je ideálne, aby ste si vychutnali šálku svojho obľúbeného čaju vo večerných hodinách pri čítani knihy alebo dezertu počas stretnutia s priateľmi. Stavte na sušené listy a aromatické zmesi. Nedávajte ich však priamo do pohára a preto máme pre vás toto lepšie riešenie v tomto praktickom zaparovacom sitku, ktorý zapadne do každej kuchyne a zároveň je to aj vhodný typ na praktický darček.

Parametre zaparovacieho sitka v tvare čajníka:

priemer: 5,6 cm

výška: 14,8 cm

Prečo kúpiť zaparovacie sitko v tvare čajníka:

Zaparovacie sitko v tvare čajníka je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, uľahčí prípravu obľúbeného nápoja v prípade používania sypaného listového čaju. Zabezpečí, aby v nápoji neplávali nežiadúce drobnosti. Obsahuje aj podstavec, na ktorý je možné sitko hneď komfortne odložiť. Kvalita spracovania a materiálov použitých pri výrobe vám umožní dosiahnuť prirodzenú a plnú chuť esencie. Sitko má tvar čajníka.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK