Navigácia

Dóza sklenená s vekom 350ml TREND Kalle Eco

Kód produktu: 100337

00

(0 hodnotení)


2.70 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5901105000337

Dóza sklenená s vekom 350 ml Kalle Eco z číreho skla má prekrývacie veko z tvrdého bukového dreva so silikónovým tesnením, ktoré pomáha udržiavať uskladnené produkty čerstvé. Kolekcia Kalle Eco pozostáva z dóz rôzneho priemeru, výšky a objemu.

Parametre dózy sklenenej Kalle Eco:

objem 350 ml

priemer vrchnej časti 7,9 cm

priemer spodnej časti 10 cm

výška s vekom / bez veka 7,4/ 8,3 cm

Prečo si kúpiť dózu sklenenú s vekom Kalle Eco:

Dóza je je vyrobená z vysokokvalitného bezolovnatého skla, ktroé umožňuje ľahké zobrazenie jej obsahu bez potreby jej otvárania. Ideálna na uskladnenie sladkostí, cestovín a rôznych iných drobností v domácnosti, ale napr. aj na obchodných prevádzkach. Výrobca dóz TREND GLASS je jedným z popredných výrobcov bytového, dekoračného a úžitkového skla. Ponúka jednoduché, funkčné a krásne sklenené výrobky s atraktívnymi doplnkami (napr. ekologické zátky, veká), ktoré zvyšujú ich funkčnosť.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK