Navigácia

Hrniec smaltovaný 2,3l BALBINA

Kód produktu: 3860477

4.736

(36 hodnotení)

Recenzie

26.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh Hrniec

EAN 5904252360477

Typ S pokrievkou

Objem 2,0L-2,9L

Potlač Nie

Kategória Hrnce a sady hrncov

Smaltovaný hrniec s pokrievkou Balbina sa vyznačuje zaujímavým dizajnom odkazujúcim na moderné nápady interiérového dizajnu. Nejde však len o zaujímavý tvar, ale predovšetkým o kvalitu spracovania a materiálu. Funkčnosť je jeho najdôležitejšou výhodou, pretože je vhodný na všetky typy sporákov, vrátane indukcie a vďaka skleneným pokrievkam je vždy vidieť, čo sa v hrnci deje. Smalt má sklenený povlak, takže všetky výhody smaltovaných hrncov sú dané vlastnosťami skla. Sklo je veľmi hladké, takže zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií. Je tesný, chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Poťah smaltovaných hrncov je odolný voči kyselinám a nereaguje s živinami, neabsorbuje pachy.

Parametre smaltovaného hrnca Balbina

objem 2,3 litra

priemer 16 cm

výška 11,5 cm

Prečo kúpiť hrniec smaltovaný

Smaltovaný hrniec Balbina sa vyznačuje atraktívnym súdkovým tvarom. Jeho dizajnový štýl zapadne do moderných kuchynských aranžmánov, no skvele poslúži aj v kuchyniach v klasickejšom štýle. Smaltované hrnce Balbina sú úplne bezpečné pre alergikov. Je tiež odolný a spoľahlivý. Bude v ňom variť zdravo a moderne. Hrniec rovnomerne odvádza teplo, čím znižuje riziko pripálenia jedla. Je možné ho umývať v umývačke riadu a na ich čistenie sa môžu použiť prírodné látky ako kyselinu citrónová, ocot alebo sóda.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP