Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 0,9 l so sklenenou pokrievkou COMFORT

Kód produktu: 528306

00

(0 hodnotení)


19.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 4001856018306

Nerezový hrniec 0,9 l so sklenenou pokrievkou COMFORT  je kvalitný hrniec z ponuky nemeckej značky SSW, ktorý je vyrobený s dôrazom na detail. Varené výrobky je možné okamžite scediť z vody vďaka pokrievke s otvormi po jej obvode a špeciálne tvarovanému hrncu. Má sklenenú pokrievku s rukoväťou a pohodlné držadlá na prenášanie. Vhodné pre všetky typy sporákov. 

Parametre nerezového hrnca 0,9 l so sklenenou pokrievkou COMFORT:

objem: 0,9 litra

priemer: 14 cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 0,9 l so sklenenou pokrievkou COMFORT:

Nerezový hrniec 0,9 l so sklenenou pokrievkou COMFORT kvalitný hrniec z ponuky nemeckej značky SSW, ktorý je vyrobený s dôrazom na detail. Varené výrobky je možné okamžite scediť z vody vďaka pokrievke s otvormi po jej obvode a špeciálne tvarovanému hrncu. Má sklenenú pokrievku s rukoväťou a pohodlné držadlá na prenášanie. Nerezový hrniec so vstavanou tepelnou vložkou udržuje teplo po dlhú dobu aj po vybratí z rúry, čo šetrí veľa našich peňazí. Môže sa v ňom variť zelenina a dokonca aj knedle alebo rezance a po uvarení sa môžu okamžite scediť. Hrniec vo vnútri má stupnicu litrov a je vhodný pre všetky typy sporákov. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK